Superdebata na FSV odstartovala předvolební kampaň
22. 4. 2017

Čelní představitelé současné i bývalé politické scény přišli diskutovat se studenty o aktuálních otázkách v rámci debaty Česká republika na rozcestí. (Pokračování textu…)


více »
Král a královna UK: Kampaní za bezbarierový Vyšehrad
24. 4. 2017

Pražský studentský Majáles se kvapem blíží. Již příští víkend se v Letňanech rozzvučí kapely a interpreti jako jsou Mandrage, Tomáš Klus, UDG, Paulie Garand a další. Na třináctem ročníku studenstských se také tradičně zvolí král a královna Majálesu.

Babiš, Kalousek, Bělobrádek, Okamura a další: Letošní Superdebata se blíží!
16. 4. 2017

Největší hvězdy současné i bývalé politické scény, živý přenos, diskuze nad aktuálními otázkami i okénko do minulosti, taková bude Superdebata s podtitulem Česká republika na rozcestí. A na koho se můžete těšit?

Krakov – město dvou tváří
16. 4. 2017

Udělal jsem dobře, že jsem tam jel. Jako vždy zpětně spílám sám sobě, jak jsem mohl nad svým rozhodnutím pochybovat. Prodloužený víkend v Krakově mě možná fyzicky i finančně vyčerpal, ztížil mi psaní fejetonu a přípravu na podřadný test, ale přinesl mi mnohem víc. Přinesl milé i méně milejší zkušenosti a zážitky, jež ve mne doteď silně haraší. Abych je mohl uchopit, cítím potřebu se vypsat.


Generální partnerem sdružení je Komerční banka, a.s.