123. reprezentační ples mediků

22. 11. 2010 Autor: Rubrika: Fakulty 2 komentáře/ů

Tradiční reprezentační ples mediků z 1. lékařské fakulty se uskuteční 7. ledna 2011 v paláci Žofín.

Rezervace vstupenek začne v pondělí 29. listopadu na stránce pm.plesyuk.cz. Každý student si může rezervovat nejvýše dvě vstupenky. Ceny se liší podle místa – nejlevnější lístek na stání vyjde na 250 korun, na místo na galerii si musí zájemci připravit 400 korun.

Samotný prodej objednaných vstupenek začne 6. prosince v prostorách Spolku mediků českých ve Faustově domě na Karlově náměstí 40, vždy od 12.30 do 16 hodin. Vstupenky budou vydány pouze oproti indexu na jméno uvedené v rezervačním systému.

Prodej ostatních vstupenek (pro nestudenty) bude probíhat v budově děkanátu 1. LF UK v Kateřinské ulici 32, Praha 2 (přízemí vpravo od vrátnice) a v pokladně Paláce Žofín na Slovanském ostrově 226, Praha 1 každý všední den od 12 do 16 hodin.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.