Absolventi a studenti se mohou setkat s budoucími zaměstnavateli online na Career days live

30. 11. 2014 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

V úterý proběhne zahřívací akce veletrhu kariérních příležitostí Career days, který umožňuje studentům setkat se s potenciálními zaměstnavateli. 2. prosince budou mít studenti možnost absolvovat virtuální workshopy, kde se například dozví, jak absolvovat výběrový proces online.

Workshopy a setkání trvají 50 minut. Během nich se účastníci interaktivně a dopodrobna seznámí s firemní kulturou a možnostmi zaměstnání pro studenty a absolventy. Zároveň zde budou mít možnost vyjádřit se k aktuálním tématům prezentovaným řečníky.

Organizátor celé akce, studentská organizace AIESEC, povede workshop na téma Jak zvládnout výběrový proces online?, který se uskuteční od 12:00. Na dalším ze setkání se můžete například dozvědět, zda je lepší pracovat pro korporaci, nebo vést svou vlastní firmu. Na webových stránkách je možné zvolit si, kterých z nabízených workshopů se chcete zúčastnit. Není nutné absolvovat všechny.

Celá akce se uskuteční prostřednictvím platformy Adobe Connect, účastnit se tak můžete z pohodlí svého domova. „Účastníci nemusí mít webkameru ani si nemusí stahovat software. Dostanou link, přes který se přihlásí,“ upřesňuje marketingová koordinátorka Ivana Bartoňková. Na workshopech je omezený počet volných míst, a je proto potřeba se registrovat. Celá akce je zdarma.

Více informací najdete zde: http://live.careerdays.cz/



Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.