Andělé a čerti z FSV roztančili Andělskou party

19. 12. 2010 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Xindl X, Prague Conspiracy, The Spankers. To jsou jména, která letos nejvíce vábila studenty Fakulty sociálních věd k návštěvě Andělské party. Že se za pouhé tři roky své existence stala tato akce jednou z největších svého druhu na fakultě, dokazuje množství andělů, čertů i zcela obyčejných bytostí, kteří na svatého Mikuláše pražský klub P. M. navštívili. V jednu chvíli jich tam bylo přes 600.

Někteří se bavili s přáteli, tančili či popíjeli, jiní načechrávali své peří na křídlech s touhou vyhrát alkoholovou loď. Ta byla trofejí pro vítěze soutěže o nekrásnější andělská křídla. Poměrně nízká pořizovací cena tohoto doplňku mnohé přesvědčila o koupi, a tak byla během krátké chvíle vytvořena téměř nebeská atmosféra korespondující s názvem akce.

Občas někdo vystrčil růžky, a to nejen rebelové – čerti. To když například Prague Conspiracy svými tóny roztočili pekelné pogo, které rozčertilo nemalé množství okolostojících, jež nechtěli dostat loktem do zubů. Mezi jednotlivými hudebními vystoupeními předváděl své „umění slova“ Karel Hynek a ukázal tak, že vlastníkem svatozáře jistě není. Přijde příště i Mikuláš?

Fotogalerie


Foto: Studentská létaNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.