Anketa: Jak trávíte letos Velikonoce?

12. 4. 2009 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Co dělají o svátcích pohody a pomlázky rektor UK Václav Hampl, Miss Academia 2009 Jana Marečková, šéf Inventury demokracie Jiří Boudal nebo možný král letošního Majálesu Dejdárek XX.?

Rektor Václav HamplVáclav Hampl
rektor Univerzity Karlovy

Pojedu s rodinou do Jizerských hor. Vrba už nám tam raší, takže se těším, až s dcerami upletu pomlázku. Koledovat ale nejspíš nepůjdu.

DejdárekDejdárek XX.
FF, kandidát na krále Majálesu

Velikonoce tradičně slavím s rodinou! Většinou se nám podaří přijet z různých koutů světa a společně strávit pár příjemných dní. Veškeré lákavé akce s přáteli, které probíhají o Velikonocích, tedy odmítám – přednost dostávají rodiče a sourozenci.

Jana Marečková, Miss Academia 2009Jana Marečková
FHS, Miss Academia 2009

Budu v Praze. Chci rozjet výzkum k diplomové práci, jen ještě musím zkontaktovat nahlášené dobrovolníky. Normálně jezdíme na Velikonoce k babičce do Uherského Hradiště, ale tam jsme byli před týdnem – je to blízko Zlína, kde se konalo finále soutěže Miss Academia. Takže o letošních Velikonocích se budu asi věnovat škole.

Jiří BoudalJiří Boudal
FF, šéf iniciativy Inventura demokracie

Tak namátkou: půjdu k holičce, pojedu na vodu, budu zkoušet s kapelou, budu zpívat se sborem v kostele, budu psát seminárku do školy, půjdu na nedělní rodinný oběd, budu poslouchat zasedání rady ČT, nestihnu si uplést pomlázku (takže si jí koupím), přežeru se jarními chlebíčky (protože co s tolika vejci), budu odpovídat na desítky mailů a na jednu anketu.

Foto: vajíčka – Jan Kameníček (wikicommons), portréty – archiv Vojtěcha Prokeše, Milan Bureš, Anna Krýslová (UK media), Martin Janas (UK media)Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.