ANKETA: Jak se vám líbí na Majálesu? A jste spokojení s cenou vstupenek?

5. 5. 2013 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Jak byli s devátým ročníkem Pražského majálesu spokojeni návštěvníci? Oceňovali hlavně nabitý program plný zvučných jmen nebo třeba novinku v podobě zálohovaných kelímků. Někteří se však pozastavovali nad „nestudentskou“ cenou – vstupné stálo v předprodeji 399 Kč, posledních deset dní před akcí pak 499 Kč.

Anketa Majáles 2013 - TomášTomáš, VŠE
Na Majálesu se mi moc líbí, až na počasí. Cena vstupenek mi ale přijde vysoká. Jsem tu hlavně z nostalgie, loni se stal králem Majálesu můj kamarád, a taky jsem tu kvůli kapelám. Jinak jsem ale spokojený, oproti loňsku velmi kladně hodnotím třeba kelímky.

Anketa Majáles 2013 - KatkaKatka, SŠ
Program se mi líbí. Cena by mohla být nižší, ale i vyšší – myslím si, že odpovídá tomu, co tady je. Chtěla jsem zažít, jaké to tu je, jsem tu prvně.

Anketa Majáles - MíšaMíša, VŠE
Líbí se mi tady hodně a cena mi přijde adekvátní, vzhledem tomu, kolik je tady kapel.

Anketa Majáles 2013 - FrantišekFrantišek, MFF UK
Organizace se mi tady líbí, ale Pražský majáles jako celek neuznávám. Myslím si, že majáles má být oslava studentská, nějaká oslava jara a tohle je jeden velký festival, což totálně nesplňuje to, co si myslím. Zítra je Studentský majáles, tak to je přesně ten, kterej je dobrej, akorát o něm není vědět. Cena tady mi přijde adekvátní, 400 Kč za celý odpoledne, to je v pohodě.

Anketa Majáles - KatkaKatka, ČZU
S organizací akce i s cenou jsem spokojená, protože je tady spousta kapel. Jinde, kde jsou ceny stejné, je jich mnohem míň.

Anketa Majáles 2013 - DenisaDenisa, VŠE
S organizací i cenou jsem spokojená.

Anketa Majáles 2013 - JakubJakub, SŠ
Líbí se mi tu na 85 procent. Cena se mi ale nezdá moc adekvátní. Nejsem moc festivalový typ, takže nevím, jak to chodí jinde, ale třeba lístky na Votvírák jsou za 200 Kč na 2 dny. Majáles je na odpoledne a stojí 500 Kč, takže moc drahý. Organizace mi přijde v pohodě.

Anketa Majáles 2013 - JulieJulie, FHS UK
Jsem spokojená, líbí se mi tu. Škoda jen, že není lepší počasí. Cena mi přijde v pohodě. Jsem tu pracovně, ale šla bych i tak, protože je fajn takhle být se spoustou lidí venku v přírodě, odreagovat se. Taková párty venku je fajn – sejít se s lidma a pobavit se, je tu dobrá atmosféra.

Pavlína Ráslová a Simona SchröderováKomentování tohoto článku momentálně není z technických důvodů možné.