Babiš, Kalousek, Bělobrádek, Okamura a další: Letošní Superdebata se blíží!

16. 4. 2017 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Největší hvězdy současné i bývalé politické scény, živý přenos, diskuze nad aktuálními otázkami i okénko do minulosti, taková bude Superdebata s podtitulem Česká republika na rozcestí. A na koho se můžete těšit?

Politologický klub FSV UK opět organizuje Superdebatu, která letos proběhne ve středu 19. dubna od 17.00 do 20.30 v Modré posluchárně na adrese Celetná 20, Praha 1.

Program bude rozdělen do dvou tématických bloků, z nichž v prvním se debatující podívají na současný stav české politiky a vizi budoucího směřování České republiky. Diskutovat dorazí Lubomír Zaorálek (místopředseda ČSSD), Andrej Babiš (předseda ANO), Pavel Bělobrádek (předseda KDU-ČSL), Miroslav Kalousek (předseda TOP 09), Tomio Okramura (předseda SPD), Vojtěch Filip (předseda KSČM) a Zbyněk Stanjura (předseda Poslenackého klubu ODS).

Po krátkém coffee breaku se v druhé části debaty představí bývalí premiéři České republiky Jiří Paroubek, Petr Pithart a Vladimíř Špidla, tentokrát se svým pohledem na téma dosavadní vývoj české politiky a politického systému.

Zdroj: FB události

Pro zájemce, kteří nemohou dorazit nebo se kvůli omezené kapacitě nevejdou do sálu, je zajištěn živý přenos přes Seznam Zprávy – odkaz najdete na profilu Superdebaty. Moderování debaty se ujme Micheal Rozsypal z Českého Rozhlasu Plus.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.