Běh Motolská míle

19. 3. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

KDY: 8. dubna 2010, 17:30–20:30
KDE: 2. lékařská fakulta Motol

POPIS: 3. ročník MOTOLSKÉ MÍLE, běhu, který se stal oblíbenou součástí Studentské vědecké konference. Startuje se ve čtvrtek 8. 4. 2010 v 17:30 od atria před budovou děkanátu 2. LF UK, kde budou všem zaregistrovaným účastníkům v bílých pláštích přidělena startovní čísla. Před začátkem závodu bude též možné využít k převléknutí předem připravených šaten.

Jako obvykle je závod rozdělen do 4 kategorií: muži, ženy do 35 let a muži, ženy nad 35 let. Letos pořadatelé připravili novou a zajímavější závodní trasu. Kromě ní se mohou návštěvníci těšit i na pěkné ceny pro vítěze.

REGISTRACE: http://online.lf2.cuni.cz/vk2010/mile.php

POŘÁDÁ: Motolák
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.