Březnový Sociál právě v prodeji

14. 3. 2010 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

V pondělí 15. března vychází nové číslo časopisu studentů Fakulty sociálních věd SOCIÁL.

V prvním letošním čísle se dozvíte, kteří studenti jsou nejlínější a co jejich pasivita může pro fakultu znamenat. Zjistíte, že opisování se nevyplácí a co by plagiátorům vzkázal třeba bývalý děkan Víšek nebo ředitel ISS Hájek.

Připomenete si mediální přeháňku nad pražskou žurnalistikou a přečtete si absolventský profil Erika Taberyho. Na speciální dvoustraně se vám také představí noví proděkani a proděkanka.

V rozhovoru s Tomášem Cahlíkem najdete možné vysvětlení, proč ekonomové tak jednoznačně uspěli v posledních volbách do Akademického senátu. Článek Vladimíra Benáčka vám zase osvětlí, že fakulta rozhodně není pro pedagogy zlatý důl.

Máme pro vás i dvojitou dávku Zahraničáků (Helsinki, Londýn), fotky ze Dní otevřených dveří a veletrhu Gaudeamus, zajímavé názory, recenze a kulturní tipy. Nechybí samozřejmě ani Asociál a Sudoku.

Časopis je v prodeji od pondělí 15. března na obvyklých prodejních místech: na vrátnicích Hollaru a Opletalky, u stolečku a v bufetu v Jinonicích, v Informačně-poradenském centru UK Celetná a v univerzitním klubu K4.
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.