Byli jsme za Ježíška: Andrea z FSV dostala nový MacBook

22. 12. 2008 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Ještě ani nenastal Štědrý den a Andrea Střelcová už zažila nejšťastnější zážitek letošních Vánoc. Poprvé totiž vyhrála něco pořádného: od našeho portálu získala zbrusu nový MacBook poté, co správně odpověděla na 10 otázek v listopadové soutěži UKáčka.cz.

Nový MacBook v hodnotě 25 140 Kč od UKáčka.cz získala Andrea Střelcová

Foto: Martin Benda (UK media)

Soutěže se zúčastnilo 180 studentů různých fakult UK. Jelikož však byly otázky poměrně těžké, do slosovacího kola postoupilo jen 80 z nich. Tři výherce nakonec vylosoval sám rektor Václav Hampl.

Hamplova ruka přála humanitním studentům: bílý MacBook v prodejní hodnotě 25 140 Kč získala Andrea Střelcová, jež studuje mezinárodní teritoriální studia na Fakultě sociálních věd. Na cestu po Evropě se Student Agency se vydá Barbora Petrtýlová z Filozofické fakulty a deset kilo červených jablek si odnese Jakub Žilka z FHS a FSV.
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.