Čtěte nás a vyhrajte MacBook

19. 10. 2008 Autor: Rubrika: Redakční zápisník 2 komentáře/ů

Studujete na UK a o své škole aspoň něco víte? Zkuste naši soutěž. Možná tomu nebudete věřit, ale můžete v ní vyhrát krásný nový Mac Book. Nebo jízdenku od Student Agency do různých měst po Evropě. Anebo zdravou a dobrou svačinu – 10 kilogramů slaďoučkých jablíček.

Pokud si náhodou nebudete jistí s odpovědi na jednu z deseti otázek, dám vám malý tip. Zkuste se podívat na články, které jsme na UKáčku vydali. Třeba tam najdete nějakou nápovědu.

Mimochodem – naše články rozhodně stojí za přečtení i „mimo soutěž“. Aktuálně se třeba dozvíte, že víceméně každý student UK má šanci získat větší či menší stipendium, stačí jen vyplnit elektronický formulář. Nebo se můžete podívat, jak se studuje na vozíčku.

Pokud vás láká daleká cizina, třeba vás zaujme sonda do života posluchačů nejprestižnější korejské univerzity. No, a pokud si radši chcete odpočnout, popít nebo zatancovat v Praze, koukněte na 10 pražských „nej“ podniků, které jsme pro vás vybrali.

Zkrátka – na UKáčko.cz na své přijde každý. Jsme studenti a vytváříme internetové médium pro studenty (a učitele) Univerzity Karlovy. Jestli vám tu něco chybí, nebo se Vám naopak naše texty a fotky líbí, přidejte se k nám! Stačí jen poslat e-mail na ukacko[zavináč]ukmedia.cz

Hodně štěstí v soutěži a příjemné počtení

přeje

Martin Polívka
šéfredaktor
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.