Debata Kdo zatočí s korupcí? aneb kterým politickým stranám se dá věřit

13. 5. 2010 Autor: Rubrika: Názory žádné komentáře

Poslední předvolební debata studentů s politiky z cyklu Komu dát hlas? na téma Kdo zatočí s korupcí? aneb Kterým politickým stranám se dá věřit se uskuteční ve středu 19. května od 18 do 20 hodin v Domě ABF na Václavském náměstí 31.

Diskutovat budou Jana Hybášková (za KDU-ČSL), Kateřina Peake (Věci veřejné) a Pavel Severa (TOP 09). Za ODS zvažuje svou účast Ivan Langer, ČSSD zatím svého zástupce nesdělila. Hostem bude Oldřich Kužílek, poradce pro otevřenost veřejné správy z iniciativy Otevřete.cz. Moderátorkou bude Barbora Kroužková z České televize.

Debata Agora CE - Kdo zatočí s korupcí? aneb Kterým politickým stranám se dá věřit


Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.