Dejdárek XX. králem Majálesu 2009?

3. 4. 2009 Autor: Rubrika: Redakční zápisník 1 komentář

Majáles rozhodně patří mezi akce, na které se jen tak nezapomíná. Přeci jenom se jedná o největší setkání mladých lidí v roce! Tahle velkolepá oslava jara je tu za necelý měsíc a budete to právě vy, kdo rozhodnete, který z kandidátů se stane Králem Majálesu 2009! Je mi potěšením ucházet se o vaše hlasy a především vás přesvědčit, že stojí za to přijít a podpořit kandidáta UK!

Můj volební program je zcela spjat s oslavou 20. výročí demokracie v naší zemi! Žijeme dvacet let ve svobodě! Je čas slavit, je čas dostat dárek!

Proto jsem se rozhodl vyhlásit rok 2009 Rokem studentů!

Ke každé oslavě patří dárek! Přijďte si říct o dárek právě na Majáles!

Proč volit Dejdárka králem Majálesu…

Jaké dárky jsem si na Rok studentů pro vás všechny se svou družinou připravil?

  • otevření nového klubu v gotických sklepích v Celetné ulici, takzvané Studentské sklepy, kde budete mít po celý den k dispozici levné občerstvení, gauče a samozřejmě wifi. A na večery se chystá nejrůznější kulturní program.
  • Studentský jarmark – říjnový festival studentských kapel a spolků na dvoře rektorátu.
  • oslavy 17. listopadu – cyklus debat a festival filmů v rámci iniciativy Inventura demokracie. Pokud se vše podaří, přijede i Madeleine Albright!
  • Studentský dům – posunout vizi nového domu pro studenty v centru Prahy

Není toho málo! A o dalších dárkách stále jednáme! Takže jistě ještě nějaké přibudou! Budu vás průběžně informovat o velkorysých plánech mé družiny, která se s chutí pouští do zajímavých výzev a podniků! Za několik dní se v mém zápisníku objeví vše o Studentských sklepích…

Vaše důvěra mi pomůže naše vize uskutečnit! Podpořte mě svými hlasy, nebudete litovat!

Chceš se i ty přidat do mé družiny a podílet se na realizaci některého z chystaných projektů? Máš zajímavé nápady či přání na tento rok? Chci o nich vědět! Neváhej se ozvat na dejdarek@suuk.czNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.