Den dětí na Karlovce: Pouť na zahradě 1.LF!

30. 5. 2017 Autor: Rubrika: Kultura žádné komentáře

Máte ve čtvrtek volno? Chtěli byste se svými sourozenci, dětmi nebo vnoučaty něco podniknout na Den dětí? Vyražte na dětskou pouť, kterou pořádá UK v zahradě Neurologické a Psychiatrické kliniky 1.LF a VFN.

A na co se (nejen) vaši nejmenší mohou těšit?

Na místě budou skákadla, Nemocnice pro medvídky, malování na obličej, divadelní předstvení souboru DAMÚZA Pohádky z lesa nebo živá zvířátka!

Neboť pouť připravuje nemocnice ve již tradičně spolupráci s policií a motorkářským klubem, je připravena spousta souvisejících zážitků! Dalšími lákadly pro celou rodinu jsou ukázky první pomoci, prezentace motocyklů motorkářského klubu BLACK DOGS LE MC, ukázky činnosti a zásahu policie a policejních psů, sebeobrana, ukázka dobových policejních uniforem, prezentace policejních a zdravotních vozů a motocyklů, nebo policisté na koních.

V neposlední řadě je připraveno občestvení!

Akce se koná 1. června a začíná ve 14.00 v zahradě Neurologické a Psychiatrické kliniky 1.LF a VFN na adrese Ke Karlovu 11, Praha 2.

Více o akci naleznete zde.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.