Den otevřených dveří: Matematicko-fyzikální fakulta

8. 9. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Den otevřených dveří: Matematicko-fyzikální fakulta

KDY: čtvrtek 26. listopadu 2009 od 8.00 do 16.00
KDE: budovy Matematicko-fyzikální fakulty UK

POPIS: Tradiční a koncepčně ucelená přehlídka aktivit MFF, kterou fakulta v závěru kalendářního roku pořádá. Informuje zde o možnostech studia na MFF, o životě na fakultě i o aktivitách určených pro střední školy. Během Dne je možné navštívit katedry, ústavy i pracoviště fakulty a při exkurzích nebo besedách se seznámit se škálou výukových, vědeckých i výzkumných činností. Kromě dopoledního programu v Národním domě na Vinohradech, který vždy obsahuje zajímavou přednášku a vizitky jednotlivých oborů i kateder v informačním centru, nabízíme odpoledne odborný program na jednotlivých budovách MFF.

INFO: www.mff.cuni.cz
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.