Den otevřených dveří – Pedagogická fakulta

12. 11. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Den otevřených dveří na Pedagogické fakultě

KDY: středa 2. prosince 2009 8-14 hod.
KDE: budovy PedF – M.D. Rettigové 4, Celetná 13, Myslíkova 7

POPIS: Pedagogická fakulta UK pořádá Den otevřených dveří ve třech svých budovách. Pro uchazeče se speciálními potřebami proběhne od 14 hodin informační blok v zasedací místnosti pro doktorandy v 1. patře budovy M. D. Rettigové. Informujte se o možnostech studia a o životě na fakultě, prohlédněte si výukové prostory a diskutujte se svými budoucími vyučujícími.

Rozpis konzultací k jednotlivým studijním oborům najdete na webových stránkách fakulty, stejně tak i důvody, proč si ke svému studiu vybrat právě PedF UK v Praze. Vaše dotazy ochotně zodpoví pracovníci jednotlivých kateder, k dispozici bude dostatek informačních materiálů o studiu a o podmínkách přijímacího řízení.

INFO: http://www.pedf.cuni.cz/index.php?menu=308
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.