Díky vám všem! Teď je řada na mně!

2. 5. 2009 Autor: Rubrika: Redakční zápisník žádné komentáře

Velký dík za vaše hlasy a podporu! Byli jste skvělé publikum! Moc se mi celé klání králů líbilo! Díky vám! Vyhrát nebylo vůbec jednoduché. Barnack šel do boje o královskou korunu opravdu po hlavě a mně nezbylo, než přistoupit na jeho tvrdou hru.

Díky, že jste mě nenechali na holičkách. Společně jsme dokázali vrátit titul krále na UK! Jsem rád, že to máme za sebou a můžem se pustit do velkolepých oslav Roku studentů 🙂

Čeká nás rok plný akcí, které tahle republika nepamatuje! Chci, aby nás, studenty, bylo slyšet! Abychom dali jasně najevo, že tu jsme a že je třeba s námi počítat! Abychom se nebáli ozvat, když se nám něco nelíbí!

Brzy otevřeme Studentské sklepy – klub v Celetné – právě celá skupinka pracuje na realizaci interiéru, služeb a programu! Můžeme se těšit na časté koncerty studentských kapel a další kulturní akce – filmové projekce, večírky, tančírny…

Dalším studentským hlasem, který je stále aktivní, je Inventura demokracie, která připravuje fenomenální oslavy 17. listopadu! Podrobné informace o těchto aktivitách získáš na www.inventurademokracie.cz. S napětím čekáme na happeningy, cyklus debat, festival filmů a především na výsledky studentské výzvy našim politikům: Dejte nám dárek ke dvacetinám!

Neváhejte se zapojit do těchto aktivit, stačí mi napsat na níže uvedený mail!

Stále je možné se přidat do mé skupiny na Facebooku, průběžně tě tak budeme informovat o akcích, které proběhnou pod mou záštitou:
http://www.facebook.com/group.php?gid=150462210429&ref=ts

Neváhej mi napsat nebo zavolat, jsem tu pro všechny studenty:
777 575 168
dejdarek_a_suuk.czNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.