Druhý přípravný workshop Pražského studentského summitu

17. 11. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Kdy: sobota 28.11.2009 od cca. 9:00 do 15:30 hodin
Kde: VŠE, nám W. Churchilla 4, Praha 3

Druhý z přípravných workshopů Pražského studentského summitu. Program a seznam hostů bude průběžne upřesněn na interntetových stránkách projektu.

Pražský studentský summit je unikátní zejména právě svou přípravnou částí, která ho odlišuje od podobně zaměřených zahraničních projektů. Účastníci Summitu absolvují celkem pět přípravných setkání – workshopů. Studenti se postupně učí rozličným dovednostem – vzdělávají se v oblasti mezinárodních vztahů a diplomacie, učí se hovořit před širokým plénem nebo se seznamují se strategiemi vyjednávání. Nadto mají možnost diskutovat se zajímavými hosty o aktuálních tématech.

Přípravná setkání se konají vždy v sobotu od cca 9:00 do 15:30 hod v prostorách Vysoké školy ekonomické (VŠE) na adrese Náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3. Registrace na každé přípravné setkání probíhá od 8:15 do 8:55. Je tedy potřeba přijít dříve, než začne oficiální program.

V areálu VŠE se jistě zorientujete díky orientačnímu systému, který vás již navede k místu registrace, do velké auly na společnou dopolední část programu a odpoledne do místností vyhrazených pro jednotlivé orgány.

Stálý nedělní program navazující na sobotní workshopy proběhne ve dnech 29. listopadu 2009, 31. ledna a 21. února 2010 na Gymnaziu Nad Alejí (Nad Alejí 1952/5, Praha 6). Tvoří jej Debatní klub a Lidsko-právní biograf.

pss_cze_color_AIPražský studentský summit se stále více otevírá veřejnosti. Kapacita je však velmi omezená, a tak je nezbytné, pokud nejste účastníkem projektu, se před příchodem na workshop či konferenci zaregistrovat na e-mailové adrese summit@amo.cz. Dále doporučujeme sledovat noviny Chronicle a internetové stránky, kde nově krom informací o dění na Summitu naleznete také doporučení na další podobně zaměřené akce doma i v zahraničí, články a analýzy z mezinárodní politiky či komentáře k aktuálnímu dění. Přináší také rozhovory se zajímavými hosty. Každé číslo Chronicle je zveřejněno na webových stránkách.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.