Evropský den jazyků

22. 8. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Evropský den jazyků

KDY: 24. 9. 2009 12:00-18:00
KDE: Francouzský institut v Praze, Štěpánská 35, P-1

Od roku 2001 je Evropský den jazyků příležitostí k oslavě bohatství a jazykové rozmanitosti „starého kontinentu“ a k propagaci a podpoře studia jazyků v celé Evropě.

V rámci 9. ročníku vás Francouzský institut v Praze a další evropské kulturní instituty, které v Praze působí, zvou, zúčastnit se dne 24. září soutěže na způsob rallye a online kvizu na webových stránkách www.evropsky-den-jazyku.cz (od konce srpna). Můžete vyhrát jazykové kurzy, knihy, vstupenky do kina a na různá představení atd. Francouzský institut v Praze nabídne zdarma ukázkové lekce, které zájemce uvedou do francouzštiny, a také ukáže využití nové online knihovny „Bibliomédias“.
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.