Ernst & Young

Ernst & Young

Ernst & Young patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství a řízení rizik. Naším cílem je přispívat nejen k rozvoji podnikatelské sféry, ale lidského společenství jako celku.

Spolupráce s klienty

Naší největší devizou je 130 tisíc odborníků působících po celém světě. Díky jim můžeme kdykoli a kdekoli sestavit poradenský tým disponující bohatými zkušenostmi i znalostmi a vybavený propracovanou metodikou a softwarovými nástroji. V úzké spolupráci s klientem a na základě dokonalé znalosti dané společnosti i jejího odvětví se snažíme včas identifikovat všechna potenciální úskalí. Naším cílem není problémy řešit, ale předcházet jim.

Podpora profesního rozvoje

V dnešním globalizovaném světě je důraz na komplexnost důležitější než kdykoli dřív, protože současné ekonomické problémy vyžadují co nejširší spektrum znalostí i různé úhly pohledu. Naše řady proto soustavně rozšiřujeme o talentované pracovníky s nejrůznější odbornou specializací, jimž vytváříme ty nejlepší podmínky pro osobní i profesní růst. Čím lepší budou naši lidé, tím lepší budou poradenské služby, které poskytujeme.

Koho hledáme?

Hledáme ty z vás, kteří mají:

  • vysokoškolské vzdělání ukončené 2006 – 2009, ekonomické obory nejsou podmínkou; přijímáme rovněž studenty 3.- 4. ročníků do tzv. Internship programu (částečný pracovní úvazek)
  • plynulou znalost českého/slovenského a anglického jazyka
  • analytické schopnosti a logické myšlení
  • ambice, jasné cíle a schopnost týmové spolupráce
  • chuť neustále se vzdělávat
  • znalost práce s počítačem (MS Windows, Internet)
  • znalost dalšího světového jazyka a zkušenosti ze studijního nebo pracovního pobytu v zahraničí jsou výhodou

Pokud se o nás chcete dozvědět více, můžete se zúčastnit naší EY Academy, která se koná 4. – 7. 11., kde Vám během 4 dní představíme práci v jednotlivých odděleních. Přihlášky a více informací naleznete na našich web. stránkách www.ey.cz nebo na kontaktech uvedených níže.

Andrea Kahudová
Tel: 225 335 510
Email: andrea.kahudova[zavináč]cz.ey.com

Zuzana Blchová
Tel: 225 335 156
Email: zuzana.blchova[zavináč]czey.com

Články

Kdo je Ernst & Young a proč jsme se stali generálním partnerem UK media?
Ernst & Young – Uplatnění absolventů