Kdo je Ernst & Young a proč jsme se stali generálním partnerem UK media?

Ernst & Young

Ernst & Young – generální partner UK media

Ernst & Young patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství a řízení rizik. Naším cílem je přispívat nejen k rozvoji podnikatelské sféry, ale lidského společenství jako celku. A proto jsme se rozhodli spojit prostřednictvím UK media se studenty největší univerzity u nás.

UK media je vydavatelstvím, které dokáže komunikovat se všemi 42 000 studenty Univerzity Karlovy na všech 17 fakultách, a proto je pro nás nepostradatelným partnerem při našich snahách oslovit studenty UK a informovat je o možnostech a pracovních příležitostech, které společnost Ernst & Young studentům nabízí.

Naše společnost se již dlouhou dobu zaměřuje na nábor absolventů vysokých škol a sama se následně důkladně věnuje jejich rozvoji a vzdělávání. Studenti, kteří právě dokončují nebo dokončili univerzitu se již těší do praxe, ale další vzdělávání je v dnešní době nezbytné, pokud chce firma i jednotlivec udržet krok s konkurencí a poskytovat klientovi profesionální služby.

V dnešní době se často mění zákony i předpisy a klienti nemají možnost se v nich tak rychle orientovat. Proto jsou tu poradenské společnosti, které tento problém pomáhají klientovi řešit a dokáží mu zajistit, že dostane vždy aktuální informace. Z tohoto důvodu absolvují naši zaměstnanci pravidelně školení jak u nás, tak v zahraničí, soustavně se připravují na profesionální kvalifikaci a rozvíjí tak svou osobnost jak po profesionální tak i osobnostní stránce.

Těšíme se na spolupráci a doufáme, že se s vámi setkáme na některých z akcí, které budeme v rámci Univerzity pořádat.

EY Team

Zpět na úvodní stránku Ernst & Young