Fakulty UK se představí zájemcům o studium

13. 11. 2010 Autor: Rubrika: Univerzita žádné komentáře

Inspirovat při volbě svého dalšího studia a dozvědět kompletní informace o studijní nabídce UK mohou zájemci na tradičním Informačním dni. Konat se bude v sobotu 20. listopadu na Albertově.

Informační den je určen hlavně zájemcům o studium některého z více než 660 oborů vyučovaných na Univerzitě Karlově. Na stáncích jednotlivých fakult se návštěvníci mohou zeptat na podrobnosti přijímacího řízení, podmínky studia, možnosti ubytování a řadu dalších informací, které jsou pro rozhodování o podání přihlášky na vysokou školu důležité. Dozvědí se také o studentském životě a spolcích na univerzitě.

V průběhu celého dne budou probíhat zajímavé prezentace zástupců jednotlivých fakult. Pro všechny zájemce jsou připraveny také informace o studiu v zahraniční či možnostech celoživotního vzdělávání. Představí se i Studentská unie UK, která uchazeče seznámí se svými projekty a s činností studentských spolků.

Informační den UK se koná v budovách Přírodovědecké a 1. lékařské fakulty na Albertově od 9.30 do 15.30 hodin a je pro všechny návštěvníky zdarma.

ProgramMapa: UKáčko.cz, mapový podklad: GoogleMaps
Leták a program: UK


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.