Festival Habrovka

11. 5. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář 2 komentáře/ů

festival HabrovkaKdy: 5.-6. června 2009
Kde: zahrada kostela sv. Františka – metro C Budějovická

5. a 6. června 2009 se koná už 7. ročník hudebního a divadelního festivalu HABROVKA, který pořádá Pražská společnost bloumající veřejnosti. Akce se koná v zahradě kostela v ulici U Habrovky v Praze na Budějovické a na čtyřech scénách zde vystoupí třináct hudebních skupin a sedm divadelních souborů.

Vystoupí: maďarská skupina Parno Graszt, jazzová zpěvačka Yvonne Sánchez, skupina Terne Čhave, Peter Lipa, básníci Hm…, trio Madera a další.

Z divadelních souborů se představí divadlo Krepsko, loutkář Pavel Vangeli nebo také Dívadlo Cože?.

Sobotní dopoledne už od 10 hodin je tradičně vyhrazeno dětem, které se budou moci vyřádit na výtvarných dílnách a jsou pro ně připraveny hned čtyři divadelní představení. Proběhne také finále druhého ročníku soutěže začínajících kapel „Osud piva“.

K tomu všemu je třeba ještě přidat unikátní výstavu komiksů o práci cizinců v ČR nazvanou Czech Made?, kterou vytvořila organizace Multikulturní centrum Praha a která se na Habrovce zastaví před svou cestou do Štrasburku.

Festivalové vstupné je 120 Kč na den a 160 Kč na oba dny.

Info: www.habrovka.czNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.