FF plánuje dětský koutek, místa pro přebalování i bezbariérové budovy

25. 5. 2010 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Filozofická fakulta chystá řadu projektů, které mají zlepšit podmínky pro rodiče-akademiky. Na středu 26. května proto připravila veřejné setkání s architekty a členy týmu, které mají změny realizovat.

FF chce zlepšit podmínky pro rodiče-akademiky. Zřídí dětský koutek, místo pro přebalování a zlepší bezbariérovost budovy pro kočárky.

Ilustrační foto: FF UK

Součástí projektu je především zřízení dětského koutku, přebalovacích koutků a zlepšení bezbariérovosti fakulty pro kočárky. Během posledního roku organizátoři sbírali podněty především od rodičů. Výsledkem je plán stavebních úprav, které by měly ve fakultních budovách proběhnout v druhé polovině letošního roku.

Ve středu 26. května 2010 budou mít zájemci možnost seznámit se s těmito záměry na plánovacím setkání pro rodiče. Uskuteční se v hlavní budově (nám. Jana Palacha 2) v místnosti číslo 104. Na setkání přijde své záměry vysvětlovat i architektka a členové realizačního týmu, během diskuse se budou moci návštěvníci akce k těmto plánům vyjádřit.

Akce je součástí projektu „Podpora souladu rodinného a pracovního života rodičů-akademiků“, který financuje Evropský sociální fond a město Praha.

„Plánovací setkání pro rodiče“

kdy: středa 26. května 2010 od 11:00 hodin
kde: hlavní budova FF UK, místnost 104

program:

  • 11:00 – celková prezentace projektu
  • 11:10 – představení plánu úprav: dětský koutek, bezbariérovost fakulty, přebalovací koutek, další zlepšení
  • 11:30 – diskuse

Více o projektu: rodice.ff.cuni.czNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.