Finále Hokejové bitvy: UK prověří tým VŠE

6. 3. 2012 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Již tuto středu bude tým Univerzity Karlovy bojovat o vítězství v historicky první pražské Hokejové bitvě. Od 20 hodin se v holešovické Tipsport Aréně utká s týmem VŠE. Vítězné družstvo si kromě peněžní odměny ve výši 30 000 korun odnese také putovní pohár primátora hl. m. Prahy.

O vítězství v Hokejové bitvě bude s VŠE bojovat v červených dresech tým UK

Foto: Joseph Morgan (UKáčko.cz)

„Očekáváme skvělou atmosféru, která, jak věříme, požene hokejové týmy za hlasité podpory svých fanoušků do vítězného konce,“ uvedl pořadatel akce Tomáš Gavlas.

Tým UK, reprezentovaný sportovci z Fakulty tělesné výchovy a sportu, nastoupí do finálového zápasu stejně jako v listopadu v červených barvách, ve kterých by opět měli dorazit i jeho fanoušci.

„Nápad uspořádat hokejovou bitvu na ‚univerzitní úrovni‘ vznikl v hlavách studentů, kteří jsou zároveň členy jednotlivých týmů,“ vysvětlil Gavlas. „Jsme velmi rádi, že podzimní semifinále v roce 2011 slavilo takový úspěch a těšíme se na všechny, kteří nás, respektive svůj tým přijdou podpořit ve velkém finále a mají tak jedinečnou možnost užít si skvělý nejen hokejový zážitek na vlastní kůži,“ dodal.

I tentokrát čeká na návštěvníky, kterých se v prvním kole Hokejové bitvy dostavilo přes čtyři tisíce, kromě sportovní podívané také doprovodný program. V každé přestávce si budou moci fanoušci zasoutěžit přímo na ledové ploše a po skončení finálového duelu je čeká afterparty s dýdžejem Rockstarem.

V podzimním kole Hokejové bitvy se mezi sebou utkaly týmy UK a ČVUT, jejichž souboj skončil vítězstvím UK v poměru 7:4. V druhém duelu VŠE deklasovala hokejisty z ČZU výsledkem 8:2. Mezi fanoušky UK se objevil například i rektor UK Václav Hampl.

Fotogalerie ze zápasu UK-ČVUTNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.