FOTO: Queer party V!ZIBLE ve znamení kreativity a viditelnosti

21. 2. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život 2 komentáře/ů

Křest odborného queer sborníku V!Z a sebeprezentace byla hlavním tématem V!ZIBLE party, kterou v sobotu uspořádalo sdružení Charlie.

V!ZIBLE party ve znamení viditelnosti provázel tematicky oděný i nalíčený Daniel Kupšovský. Hned v úvodu slavnostně pokřtil spolu s viceprezidentem Charlie Ladislavem Zikmundem-Lenderem, exprezidentem Charlie Zdeňkem Robinem Scholzem a překladatelkou Eliškou Hulcovou sborník V!Z: texty o (queer) reprezentaci, kultuře a vizualitě, který si mohli přítomní na místě za zvýhodněnou cenu zakoupit.

Součástí programu bylo také malování na tváře a soutěž v „maskách“, kde o výhercích měli možnost hlasovat všichni účastníci party. Atmosféru od začátku až do konce plnému parketu dodával DJ Diva NOXX.

„Myslím, že to byla vydařená party, překvapila hojná účast velmi kreativních „vizible“ masek a kostýmů. Program se podařilo realizovat tak, aby přirozeně rozproudil zábavu. Celková účast byla odhadem určitě nad 100 lidí, takže si můžeme jen přát, aby další party Charlieho – blíží se jeho roční narozeniny – byla aspoň tak úspěšná,“ zhodnotil akci její hlavní organizátor Ladislav Zikmund-Lender z Charlie.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.