FOTO: Známe finalistky Miss UK. Chlupatý žurnalista na castingu neuspěl

1. 11. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Pražský hotel Intercontinental v sobotu hostil casting Miss UK, z něhož vzešlo 8 finalistek. Mezi 24 soutěžícími se objevil i jeden chlapec. I přes svůj výkon v promenádě v plavkách, se však do finále neprobojoval.

Do finále soutěže Miss UK postoupilo osm dívek

Foto: Matěj Vaněček (UKáčko.cz)

„Miss UK má být synergie krásy a inteligence, oboje musí být skloubené v osobnosti té dívky,“ odpověděl Tomáš Gavlas, organizátor akce, na otázku, zda porota kladla při hodnocení větší důraz na krásu nebo na inteligenci.

Všechny účastnice musely na castingu projít třemi disciplínami. Čekalo je představení, rozhovor a promenáda v plavkách. Soutěžící tak čelily otázkám jako „Myslíš si, že je situace v EU udržitelná?“ nebo „Co je rychlejší než světlo?“. Desetičlenná porota hodnotila kromě prvního dojmu a inteligence také postavu, tvář a sex-appeal.

Na casting šel kvůli sázce

„O soutěži Miss UK jsem se dozvěděl z pozvánky na UKáčku.cz a kvůli sázce jsem se tam zaregistroval,“ vysvětloval své jednání Přemysl Adamec, student prvního ročníku žurnalistiky a jediný přihlášený muž v soutěži. Oč se v sázce jednalo, však prozradit nechtěl.

„Jestli někdo pochopí ten vtip, tak bych mohl postoupit do finále,“ hodnotil své šance na úspěch Přemek. „Jediná má nevýhoda jsou chlupaté nohy,“ dodal. Porota ho však do finále nepustila.

Na casting se mohla hlásit děvčata, která studují na Univerzitě Karlově. „Ještě než jsme to ale stihli vyhlásit, tak se nám přihlásil Přemek,“ objasňoval situaci Gavlas.

Organizátoři slibují velkolepé finále

Kromě klasických disciplín, jako je promenáda v plavkách a rozhovor, chystají pořadatelé také jedno překvapení. „Finále bude opravdu velké. Teď to ještě nezveřejníme, ale bude to pecka. Soutěž šitá na míru Univerzitě Karlově, kde finalistky potvrdí náležitost k naší alma mater,“ láká Tomáš Gavlas.

Finále Miss Univerzity Karlovy 2011 proběhne 1. prosince v pražském klubu Roxy.

Finalistky Miss UK 2011

1. Kristýna Sojková, PF
2. Tatiana Sinenkaia, FHS
3. Lenka Volfová, PedF
4. Markéta Kořínková, FSV
5. Olga Granici, PřF
6. Elena Jurčová, HTF
7. Kateřina Lávičková, PF
8. Kateřina Kolomazníková, 2. LF

FotogalerieNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.