Hledá se zdatný maják

7. 11. 2008 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Pořádat v Praze Majáles je sice sranda, ale zároveň i dost práce. Organizátoři proto hledají pro nadcházející Pražský Majáles v roce 2009 schopného pomocníka, který by koordinoval širší program akce i její vyvrcholení, tj. hlavní den.

Letošní Majáles se vydařil, jak dopadne ten příští?

Foto: Amália Švejdová

„Hledáme kolegu, který má chuť se podílet na přípravách a realizaci největšího studenského festivalu v Praze,“ uvedl Tomáš Viktořík z pořadatelského sdružení StudentZone.

Maják by měl být organizačně schopný, nápaditý, komunikativní, být studentem střední či vysoké školy a taky trochu blázen. Myšlence Majálesu jako velkého studentského svátku musí věřit a taky obětovat kus svého času.

Kromě možnosti realizace šílených nápadů a z toho plynoucích zkušeností skýtá funkce majáka i nárok na adekvátní finanční odměnu, VIP vstup a také několik volných vstupenek pro kamarády.

Podrobnosti o práci najdete na www.majales.cz, případně se ptejte na majak[zavináč]majales.cz.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.