Hledají se studentky andělsky krásné a po čertech chytré. Začíná Miss Academia 2011

2. 12. 2010 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Čertovský průvod lákal tento týden „andělsky krásné a po čertech chytré“ vysokoškolačky k účasti v letošním ročníku soutěže Miss Academia 2011.

Cílem roadshow Miss Academia, která v úterý zavítala i na UK, bylo kromě osvětlení filozofie celé soutěže, seznámení se s organizačním týmem hlavně možnost přihlásit se do boje o korunku. „Viděli jsme spoustu překrásných dívek a troufám si říct, že při letošním finále bude opravdu co obdivovat,“ zhodnotil start soutěže manažer projektu Ondřej Kalvach.

Dívky, které se akce nestihly zúčastnit, se mohou přihlásit až do 31. prosince 2010 na stránce soutěže. Nejbližší casting se koná 7. ledna v Praze, druhý následuje o týden později v Brně.

Soutěž Miss Academia ČR pořádají letos již po 15. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovují všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé České republiky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby soutěž prošla mnohými změnami, její poselství však zůstává stále stejné. Nehledá se umělý ideál dnešní doby, ale dívka, která ukáže, že ke skutečnému významu slova krása patří hlavně půvab, šarm a inteligence.

Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.