Hokejisté UK budou bojovat o obhajobu titulu v druhém ročníku Hokejové bitvy

9. 10. 2012 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Jako obhájce titulu nastoupí již v úterý tým UK do boje o Pohár primátora hl. m. Prahy. Druhý ročník Hokejové bitvy vypukne od 17:00 duelem mezi UK a ČZU a zakončen bude velkým finále od 21:30.

„Minulý rok jsme rozdělili souboj na dvě kola a podle nás celá akce postrádala dynamiku. Fanoušci jednotlivých univerzit se výborně bavili už na první akci a byla škoda neznat a neoslavit vítěze ihned. Věříme, že letošní formát přinese více zábavy,“ vysvětlil Tomáš Gavlas za organizátory akce, proč se na rozdíl od loňska odehraje celý turnaj v jednom dni.

Hokejisté Univerzity Karlovy předvedli v loňském klání suverénní výkon a ani letos se s pohárem nehodlají rozloučit. “Pohár primátora Prahy do Arény z univerzitní vitríny ani nepovezeme, zbytečně bychom se s ním pak tahali zpátky,” vtipkoval trenér týmu UK Petr Šťastný.

Hokejisté UK, ČVUT, ČZU a VŠE se letos střetnou ve zkrácených zápasech 2 x 15 minut. Po souboji UK s ČZU se mezi sebou utkají týmy VŠE a ČVUT. Slabší z obou duelů si to od 20:00 rozdají o třetí místo. Vítězové změří síly od 21:30 v zápase na 3 x 15 minut.

Hlavním smyslem celé akce je podle organizátorů vytvoření prostoru pro setkávání studentů z různých univerzit. Stejně jako loni převzali záštitu nad Hokejovou bitvou rektoři jednotlivých univerzit a primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.