Hokejisté UK se utkají s ČVUT v boji o pohár primátora

3. 11. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Letos poprvé změří síly hokejové týmy čtyř pražských univerzit. Hokejová bitva mezi UK a ČVUT proběhne již ve středu 9. listopadu od 17 hodin v Tesla Areně.

V hokejovém utkání změří síly týmy ČVUT a UK

Foto: Hokejová bitva

V Hokejové bitvě se mezi sebou utkají také hokejisté ČZU a VŠE. Tým, který si povede v celém turnaji nejlépe, získá kromě poháru primátora hl. města Prahy také peněžní odměnu v hodnotě 40 000 Kč.

„Univerzitu Karlovu bude reprezentovat našlapaný tým z Fakulty tělesné výchovy a sportu, který válí v celorepublikových soutěžích,“ uvádějí organizátoři akce na svých webových stránkách. Kvalitní sportovní podívaná by tedy měla být zaručena.

Fanoušci Univerzity Karlovy by měli přijít v červeném, tým UK totiž bude mít červené dresy.

„Součástí večera bude i bohatý doprovodný program, sestávající z řady soutěží, z nichž namátkou vybírám například ‚bečkocurling‘, ‚tref díru‘ či ‚sestřelení Stanley cupu‘,“ uvádí člen organizačního týmu Tomáš Gavlas. Diváci si budou moci zasoutěžit také v běhání po ledu či ježdění po břiše nebo ochutnat speciální drinky v barvách univerzitních týmů.

„Hokejová bitva je prostředek, kterým se snažíme studentům poskytnout zábavný a zajímavý sportovní zážitek ve společnosti spolužáků,“ prohlašuje Sandro Elčić, radní Studentské unie pro PR. „Ukážeme ostatním univerzitám, co UK dokáže, tak určitě přijďte a podpořte náš tým,“ přidává se předsedkyně Studentské unie Markéta Havelková.

Vstupenky na akci seženou zájemci v předprodeji za 99 Kč, na místě pak za 150 Kč. Lístky jsou v prodeji ve studentském klubu K4, Národním informačním centrum pro mládež, kolejích Hvězda (blok I, pokoj 36 a blok III, pokoj 22) a Větrník (blok 3A, pokoj 111), u kamelotů studentského časopisu Sociál, spolku Všehrd na PF a Studentské rady na FF.

Program:
17:00 – zahájení
17:30 – ČZU vs. VŠE
20:00 – UK vs. ČVUT
Vstupenka na akci platí na obě utkání.

Další informace o Hokejové bitvě na www.hokejovabitva.cz

Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.