HOKEJOVÁ BITVA: Obhájce titulu tým UK se na úvod střetne s rivalem z ČZU

30. 10. 2017 Autor: Rubrika: Univerzita žádné komentáře

Na ledě pražské Tipsport areny se ve čtvrtek opět utkají čtyři největší pražské univerzity. Hokejová klání ČZU, ČVUT, VŠE a UK slibují napínavou bitvu na jejímž konci čeká Pohár primátorky hl. města Prahy.

Univerzita Karlova ovládla poslední čtyři ročníky Hokejové bitvy a i letošní dosavadní výsledky naznačují, že by tým mohl Pohár znovu získat. V minulém týdnu například mužstvo deklasovalo silný výběr Masarykovy univerzity 8:3. Už tak nabitý kádr navíc ještě posílí hvězdy minulých ročníků Bitev Petr Hučko a Mikuláš Bícha, kteří přijedou až z Francie, kde hrají tamější hokejovou ligu.

Cestu k poháru týmu UK však hned na úvod zkříží odvěký rival hájící zelené barvy ČZU, který naši Univerzitu jako jediný dokázal před čtyřmi lety ve finále porazit. Ještě předtím odehrají první zápas také ČVUT a VŠE. Vítězové úvodních klání postupují rovnou do finále, poražení se utkají o bronzovou příčku.

Bitva se již tradičně bude odehrávat nejen na ledě, ale i v ochozech mezi fanoušky jednotlivých univerzit a začne už před zápasem, přesně v 18.15, kdy se ze Strossmayerova náměstí směrem k Tipsport aréně vydá průvod fanoušků zahalený do červených barev naší Univerzity. První utkání týmu UK začíná pak v 19:15.

Pokud ještě nemáte lístky, můžete je pořídit na následujících místech: Krafárna FTVS (Fakulta tělesné výchovy a sportu), Spolek mediků českých (Lékařské fakulty), Spolek právníků českých Všehrd (Právnická fakulta), Elsa Praha (Právnická fakulta), Bistro Golda (Přírodovědecká fakulta), Spolek Drosophila – Café Therapy (Pedagogická fakulta).

Další info najdete na ŠKODA AUTO Hokejová bitva.

 Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.