Hokejová Karlovka míří do Brna na zápas proti Masaryčce

3. 1. 2016 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Po vítězství v Hokejové bitvě univerzit vyzve tým UK Masarykova univerzita. Brno nebo Praha? Odvěký souboj získá 7. ledna svého vítěze na ledě.

Fanoušci UK na Hokejové bitvě 2014. Ilustrační foto. Autor: Martin JanikovZápas dvou největších českých univerzit se uskuteční v rámci Hokejových her Brno pod širým nebem, v místě bývalého zimního stadionu za Lužánkami. Klání je prestižní hned z několika důvodů. V obou týmech působí hráči, kteří mají zkušenosti z české druhé i první ligy. Masarykova univerzita, stejně jako Univerzita Karlova, ovládla svůj místní hokejový souboj, když na podzim porazila brněnské VUT. Navíc meziměstské univerzitní zápasy u nás nemají takovou tradici, jako třeba v USA a podobná událost se tak už nemusí opakovat. Je tedy na co se těšit.

I když se zápas koná ve zkouškovém období a pro pražské studenty Karlovky je Brno trochu z ruky, je rozhodně o co stát. Necháme brněnské studenty ve výhodě, nebo na Moravě ukážeme, že studenti Univerzity Karlovy umí fandit?

Zápas začíná v 18:00. Vstupenky stojí 99 Kč a lze je zakoupit v prodejní síti Ticketportal. Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1652363151680592/

Eliška MainclováNapište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.