HOKEJOVÉ VIDEO: Vítej zlatý hattricku, tentokrát pro UK

3. 11. 2016 Autor: Rubrika: Univerzita žádné komentáře

Holešovická Tipsport arena by mohla svědčit v případě Hokejová bitva 2016. Jasně by musela konstatovat, že už třetí rok po sobě nenašel výběr Univerzity Karlovy přemožitele a povedl se mu zlatý hattrick na poli pražského univerzitního hokeje.

Fandění vypuklo již v šest hodin večer a to ne přímo v útrobách stadionu, nýbrž na Strossmayerově náměstí. UKáčko.tv samozřejmě nemohlo chybět. Odsud za doprovodu policie vyrazil pochod fanoušků UK směrem na Výstaviště. Vzduchem se kromě vlajek neslo i skandování zkratky univerzity, zvuk všemožných řehtaček a dunivé rány do bubnů. To vše probíhalo v rudých kulisách, Karlova univerzita se totiž v rámci Hokejové bitvy obléká právě do červené.

První utkání sehráli karlovští hokejisté proti týmu ČVUT. Dvěma vstřelenými góly si zajistili postup do finále, kde stanuli proti výběru z VŠE. Ten ve finále UK také podlehl a tak se v červeném táboře mohlo začít slavit na plné obrátky. Závěrečné afterparty se však mohli zúčastnit fanoušci ze všech univerzit. A jak stojí na oficiálním facebookovém profilu Hokejové bitvy, v tomto turnaji jsou vítězové všichni.

Jak dopadli kolegové reportéři z UKáčko.tv na oslavách naše zdroje neinformují.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.