Investice kolem nás přiblíží studentům úspěšní podnikatelé. Přednášet bude i Karel Janeček.

9. 3. 2015 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

16.-19. března se na VŠE, UK a MU uskuteční už šestý ročník Investiční konference. Letošním tématem jsou investice kolem nás. Studenti se dozví, jak a kde mohou investovat a budou moci diskutovat s podnikateli a inspirovat se jejich kariérními úspěchy.

Foto: Klub Investorů

Konference odstartuje na Právnické fakultě a prvním hostem bude Emil Holub, uznávaný odborník se specializací na investice a realitní transakce. Studenti se během přednášky dozví o úloze právníků při velkých realitních transakcích.

Asi nejznámější osobností, která vystoupí na konferenci, bude miliardář Karel Janeček. Začínal jako student Matematicko-fyzikální fakulty, kde v současnosti působí jako pedagog, a v přednášce bude popisovat svůj success story.

Poslední dva dny konference budou patřit panelovým diskuzím s mladými podnikateli. Ve středu vystoupí čtyři specialisté na měnový trh. V panelu budou například Ondřej Hartman, zakladatel Fxstreet, což je portál poskytující zprávy o měnovém trhu, a Jan Kovalovský, který kromě toho, že zodpovídá za strategii a směřování společnosti, v minulosti absolvoval závod Ironman, extrémní triatlon, kde účastníci plavou čtyři kilometry, odjedou 180 kilometrovou trať na kole a pak běží maraton – to vše bez přestávky.

Konferenci završí diskuze se zajímavým názvem Wall Street is out, Silicon Valley rocks. Vystoupí zde Ondřej Krátký, který měl v minulosti na starost marketing produktů Milka, a Jakub Mahdal, spoluzakladatel firmy zabývající se zamezením uniku citlivých dat společností.

Konferenci pořádá Klub investorů pod záštitou Vysoké školy ekonomické v Praze. Klub investorů je největší studentská organizace v ČR, která se soustředí na obchod, private equity, investice a nemovitosti. Hlavním úkolem Klubu investorů je zprostředkovávat setkání studentů s profesionály z oblasti financí a podnikání.

Další informace a detailní program najdete na http://investicnikonference.cz/ a na Facebooku https://www.facebook.com/klubinvestoru/Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.