Jak uspět při hledání lásky nebo flirtu? Poradí konference Czech Social Dynamics

17. 4. 2011 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Mezinárodní konference specializovaná na úspěšný rozvoj osobnosti je v Praze už potřetí. Czech Social Dynamics nabídne návštěvníkům cestu, jak se stát „správným mužem“ a být úspěšnější u žen, ať už hledají lásku na celý život, nebo jen nezávislý flirt.

Lektor Karizma se svými posluchači na loňském ročníku Czech Social Dynamics.

Foto: CSD

Návštěvník konference pořádané na Pedagogické fakultě UK se dozví vše podstatné z oblasti seznamování, svádění, sexu, úspěchu u žen, rozvoje vlastní osobnosti a seberealizace. Spousta inspirace čeká na ty, kteří chtějí do hloubky porozumět křehké ženské duši.

Zadané čeká celá řada tipů na ještě spokojenější a plnohodnotný vztah se svou přítelkyní, velmi cenných rad se dostane těm, kteří teprve hledají tu pravou. Své osobní zkušenosti jim předají světové špičky ve svém oboru – tzv. pickupu.


Co je pickup?

Pickup je konkrétní použití tzv. „společenské dynamiky“, laicky řečeno jde o techniky a principy svádění žen. Odpovídá na otázku „Jak sbalit holku/ženu?“ a přivádí muže na způsoby, jakými lze přirozeně zaujmout opačné pohlaví a napomoci rozvoji vztahů. Pickup se zabývá konkrétními postupy a principy při svádění žen, klade také důraz na vnitřní rovnováhu, zralost a mužství. Zkušení svůdci si říkají umělci ve svádění, neboli Pickup Artist (PUA).

Jak sami přiznávají, ani jejich vlastní začátky nebyly jednoduché, o to cennější však jsou jejich rady. „Problém není na straně žen, ale na té naší. Vy byste měli být muži, protože to je to, co hledají – sebevědomé, dominantní, zajímavé a upřímné muže. To na téhle planetě chybí, protože v posledních deseti letech mění společnost chlapy na metrosexuály, nejisté muže. Chlapi jsou čím dál víc nepřímí a nejistí si tím, čím jsou. Měli byste být sakra hrdí,“ říká 29letý lektor z Chorvatska s přezdívkou Badboy.

Chorvatský lektor Badboy vysvětluje, jak porozumnět ženské duši.

Foto: CSD

Konference ale nemyslí jenom na teorii. V ulicích metropole si pak může každý nabyté znalosti vyzkoušet přímo v praxi, pod odborným dohledem zkušených „baličů“. Lektoři chtějí odpovídat na všetečné otázky a neváhají podrobněji probírat s účastníky jejich individuální zkušenosti a problémy se seznamováním.

Konference probíhá o víkendu 30. dubna – 1. května 2011 na Pedagogické fakultě UK, M. D. Rettigové 4. Vstupné stojí 1749 Kč. Přednášky probíhají v angličtině, za tlumočení do češtiny si návštěvníci připlatí 299 Kč. Bližší informace o konferenci, včetně možnosti zakoupení lístků a DVD záznamů z předešlých konferencí na spravnychlap.cz.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.