Kavárna v Sedmém nebi – nadpozemský studentský podnik

29. 11. 2009 Autor: Rubrika: Studentský život 7 komentáře/ů

Hledáte ideální místo na pracovní schůzku, rande, práci na počítači či prostě jen zabití volného času? Vyskytujete-li se v centru, měli byste zkusit Kavárnu v Sedmém nebi na Újezdě.

Kavárna v Sedmém nebi

Kavárna v Sedmém nebi je podnik se stylovým interiérem a příjemnou obsluhou.

Foto: Tomáš Jungwirth (UKáčko.cz)

Jaký je tento podnik, napovídá už sám název. „Sedmý“ či „Nebe“, jak je nazýván mezi štamgasty, je oblíbenou studentskou kavárnou, vyhlášenou především pro praktické umístění, stylový interiér, příjemnou atmosféru, výbornou kávu i víno, stejně jako chutnou studenou kuchyni. Kavárna v Sedmém nebi navíc zdarma poskytuje připojení přes Wi-Fi. To z ní dělá jedinečné místo, kam lze přijít pracovat, pokecat na kávu, pojíst či pořádně popít.

Navštívíte-li Kavárnu v Sedmém nebi, lze jen doporučit vydat se po schodech nahoru do patra. Když budete mít štěstí, posadíte se na příjemný gauč v rohu, jinak si můžete sednout k jednomu z malých stolků. Z houpačky se na vás bude dívat vousatý model „boha“ v „životní“ velikosti. Pokud jste nekuřák, vydejte se dozadu, mají tam oddělenou místnost přesně pro vás.

Obsluha je poměrně často pod vlivem jistých substancí, přesto, či právě proto, je velice ochotná. Už roky se v kavárně střídá jen několik málo barmanů a číšníků, což pomáhá vytvořit příjemnou „rodinnou“ atmosféru.

Neměli bychom opomenout zmínit ceny. Nejsou nejnižší, avšak stále přijatelné, zejména k přihlédnutím k umístění kavárny. Espresso stojí 30 korun, latté 45, točenou plzeň dostanete za 37. Ač tam návštěvníci chodí nejrůznější, je to stále především studentský podnik.

Kavárna v Sedmém nebi

Adresa: Zborovská 68, Praha 5
Otevírací doba: pondělí–pátek: 10:00–01:00, sobota–neděle: 12:00–01:00
Tel.: 257 318 110
stránka na Facebooku: www.facebook.com/pages/Kavarna-v-Sedmem-nebi/49166316822Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.