Kolej v Troji zažije bouřlivou noc

9. 1. 2009 Autor: Rubrika: Studentský život 6 komentáře/ů

Studenti se ve zkouškovém období nemusí věnovat pouze učení. Důkazem může být dnešní večer na koleji 17. listopadu v Troji. Proběhne tam první kolejní swingers party.

kolej-17-listopadu-2

Venku je minus dvacet, ale páteční noc na trojské koleji chladná jistě nebude

Foto: Martin Benda

Pozvánka na nevázaný sex založený na výměně partnerů koluje mezi studenty už několik dní. Pravidla jsou stejná jako u obdobných akcí: kluci mohou přijít pouze s dámským doprovodem, dámy se obejdou i bez vlastního partnera a především – vše je dobrovolné a na vlastní riziko. Protože jde o studentskou akci, alespoň jeden z párů se musí při vstupu prokázat studentským průkazem.

Podrobnosti o místě konání se účastníci dozvědí až po odeslání přihlášky. Už teď se ale názory na chystanou swingers party různí. „Je to báječný nápad, jak oživit jinak ospalou kolejní atmosféru,“ píše na diskusním fóru akce student s přezdívkou Jeyekomon.

Další však mají o akci pochybnosti. „Sám jsem příznivcem všeho okolo sexu, ale nevím jestli na našich kolejích mám na něco takového koule. Kluci, přiznejme si, z toho co občas potkáváme ve výtazích je někdy těžké poznat, jestli se jedná o kluka, nebo o holku,“ upozorňuje student Naf na skutečnost, že na podobné akce nechodí pouze modelky a modelové.

AKTUALIZOVÁNO: Akce se nakonec nekonala. Podle organizátorů bylo důvodem „nezvládnutí organizace akce“. Mezi studenty se však spekuluje, zda nešlo jen o druh sociologického experimentu.

Pravidla akce

  • Vstup povolen jen starším 18 let
  • Kluci jen s dámským doprovodem
  • Aspoň jeden ze skupiny musí mít ISIC
  • V průběhu akce platí zákaz pořizovat multimediální záznamy
  • Veškeré dění se odehrává pouze dobrovolně
  • Vstup zdarma
  • Přihlášky lze zasílat na swingers.kolej@gmail.com

Zdroj: pozvánka organizátorůJak se díváte na fenomén swingers party? Chtěli byste se podobné akce zúčastnit, nebo by Vás to ani nenapadlo? Patří taková akce podle Vás na univerzitní koleje? Vyjádřete se v diskusi pod článkem.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.