Konference: Člověk a zvíře v zajetí

24. 10. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Kdy: úterý 3.listopadu, 15:30 – 19:00
Kde: místnost 300, Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Nám. Curieových 7, Praha 1

Právnická akademická organizace Juristi o. s. ve spolupráci s Katedrou práva životního prostředí při Pf UK pořádá setkání odborníků, kteří se svou činností a vědeckou prací z různých hledisek dotýkají problematiky vztahu člověka ke zvířatům chovaných v zajetí, jehož smyslem je vyplnit mezeru v odborné diskusi na podobná témata, která se často odehrává pouze na úzkém poli jednotlivých obroů, ať už právní vědy, etiky, přírodních věd, nebo zkušenosti z praxe.

Cílem je zprostředkovat mezioborovou konfrontaci různých pohledů na jeden problém, která se nám jeví jako nezbytná, chceme-li zasvěceně a komplexně hodnotit současný stav této velmi široké oblasti lidského působení.

více na: http://juristi.cz/clovekazvirevzajeti/
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.