Králem pražských studentů je Toporini I. z VŠE

1. 5. 2010 Autor: Rubrika: Rozhovor žádné komentáře

Návštěvníci letošního Majálesu si za krále všeho studentstva pro nadcházející rok zvolili posluchače Vysoké školy ekonomické Toporiniho I. Jaká panovala ve Stromovce atmosféra a jak využije právo první noci jsme zjišťovali bezprostředně po korunovaci.

Králem Pražského Majálesu 2010 se stal Peter Topor alias Toporini I. z VŠE.

Jak se ti líbí tvoje královská ohnivá koruna?

Jako model je to určitě velmi zajímavé. Je pěkná a má velmi hezkou barvu.

Co budeš dělat s výhrou 5000 Kč?

Výhra půjde celému mému týmu, rozdělím ji mezi všechny, kteří pracovali. Pořádně se pobavíme a oslavíme vítězství.

Král Majálesu získává také právo první majálesové noci. Víš už, jak ho využiješ?

Nevím o tom, jaké mám právo první noci, takže ještě netuším, jak ho využiji. Podle toho, jestli mi dají nějakou podmínku.

Jak ses bavil na letošním Majálesu?

Perfektně! Byli tu skvělí lidé, úžasná atmosféra. Přišlo spoustu lidí. Tento rok to bylo naprosto ukázkové, oceňuji letošní Majáles.

A jaká nálada panovala v zákulisí mezi kandidáty na krále?

Při sbírání hlasů byla trochu rivalita mezi „zemědělkou“ a námi. Kandidát ČZU Oralík XIII. sbíral hlasy opravdu dobře, ale i tak jich měl o čtyři sta méně než my, to dost velký rozdíl. Podle mě jsme udělali velice dobrý program, měli jsme skvělou freestyle disciplínu. Vážím si lidí, kteří se mnou tancovali, pěkně jsme to roztočili!

Co tě vedlo k tomu, abys kandidoval na krále Majálesu?
Abych řekl pravdu, bylo to ze srandy. Nic jiného v tom asi nebylo. Ale nakonec se kolem mě sešla skvělá parta lidí. Opravdu si velmi vážím lidí, kteří stáli okolo mě. Byla to velká zábava, maximálně jsme si to užili a teď si to budeme užívat dál.

Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.