Lekce badmintonu s trenérem pro začátečníky

20. 9. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Kdy: neděle 11.10.09, 10:00
Kde: Na 14 kurtech v hale Victor ve Štěrboholech, Praha 10

Nikdy jste ještě badminton nehráli, ale chcete s ním začít?
Chodíte hrát s kamarády, ale neznáte pořádně pravidla?
Nevíte, jak se správně drží raketa, nebo jaký košíček je pro Vás vhodný?
Přijďte na úvodní lekci zdarma, kde Vám bude k dispozici trenér a na vše se ho budete moct zeptat! Zároveň Vám vysvětlí pravidla, vše názorně předvede a zasvětí Vás do základů herní techniky i taktiky.

Po této lekci bude následovat hned Turnaj pro nováčky, kterého se můžou zúčastnit i začátečníci.
Od 15:00 bude navíc k vidění exhibiční utkání profesionálních hráčů, kteří Vám pak budou k dispozici pro zodpovězení jakýchkoliv otázek o badmintonu.
Během celé neděle budou mít hráči VŠ LIGY možnost nákupu badmintonového vybavení v prodejně v hale za velkoobchodní ceny. Zároveň si budete moct zakoupit cenově výhodnou „startovací sadu“ – raketu pro začátečníky + košíčky.

Informace na http://badminton.vsliga.cz/praha/akce/2/
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.