Lekce squashe s trenérem pro začátečníky

20. 9. 2009 Autor: Rubrika: Kalendář žádné komentáře

Kdy: sobota 10.10.2009, 11:00 – 12:00
Kde: Na 2 dolních kurtech ve Squash Haštal

Nikdy jste squash ještě nehráli, ale chcete s ním začít? Chodíte hrát s kamarády, ale neznáte pořádně pravidla? Nevíte, jak se správně drží raketa, nebo jaký míček je pro Vás vhodný? Přijďte na úvodní lekci zdarma, kde Vám bude k dispozici trenér a na vše se ho budete moct zeptat! Zároveň Vám vysvětlí pravidla, vše názorně předvede a zasvětí Vás do základů herní techniky i taktiky. Kdo bude mít zájem, může si vše rovnou i vyzkoušet.

Po této lekci bude následovat hned Turnaj pro nováčky, kterého se můžou zúčastnit i začátečníci. Večer od 20:00 bude navíc k vidění exhibiční utkání profesionálních hráčů, kteří Vám pak budou k dispozici pro zodpovězení jakýchkoliv otázek o squashi.

Informace na http://www.vsliga.cz/squash/praha/akce/77/uvodni-lekce-s-trenerem-pro-zacatecniky/
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.