Magisterské studium jako první krok v kariéře. Vyšlápni si na veletrh!

22. 10. 2015 Autor: Rubrika: Inzerce žádné komentáře

Už od střední školy jsme přemýšleli, čím chceme jednou být. Co od střední školy, už jako malé děti jsme snily o tom být hasiči, politiky, princeznami! Se studiem na vysoké škole dostaly dětské sny reálný obraz a my si zvolili směr, kterým se chceme ubírat. Čeká tě brzy poslední krok, výběr magistra? Nebo už studuješ, ale uvažuješ o změně? Na veletrhu magisterských programů najdeš odpovědi na klíčové otázky.

Veletrh MASTER AND MORE je zaměřený čistě na magisterské studijní programy

Veletrh MASTER AND MORE je zaměřený čistě na magisterské studijní programy. V Česku se bude konat letos poprvé v pátek 30. října v Národní technické knihovně v Praze.

„Koncept těchto veletrhů má za sebou 5letou historii v jiných zemích. Studenty nejnavštěvovanějšími veletrhy jsou ty v Rakousku, Německu a Polsku. Jen v nadcházejícím akademickém roce jich pořádáme čtrnáct. Díky tomu máme otevřenou spolupráci se stovkami významných univerzit, vysokých škol a dalších institucí v oblasti vysokoškolského vzdělávání,“ představuje historii veletrhu jeho manažerka Andrea Bradáčová. Praha je vůbec první zastávkou v České republice.

Specialitou veletrhu magisterských programů je mezinárodní účast vystavovatelů a pestrá skladba doprovodného programu. Pod jednou střechou se sejdou zástupci univerzit, vysoký škol a business schools z České republiky, Německa, Maďarska, Skotska, Anglie, Rakouska, Itálie, Španělska a dalších zemí. Vybírat si tak můžeš z nabídky více než 1 500 magisterských studijních programů! Seznam vystavovatelů najdeš na www.master-and-more.cz.

„Návštěvníkům doporučujeme podívat se podrobně na program. Čeká je mnoho zajímavých prezentací a hostů; od studijních poradců, přes absolventy studia s bohatými zkušenostmi až po HR specialisty z IBM a Nestlé,“ doplňuje Bradáčová.

Navštívit veletrh by tedy měli nejen ti, kdo si v lednu budou podávat přihlášky na magisterské studium. Veletrh je tu pro všechny, kdo se chtějí dále vzdělávat a získat nové informace o studijních programech a přístupech na jednotlivých školách, stejně jako pro ty, které zajímají témata jako rozdíly mezi studiem v tuzemsku a v zahraničí, náročnost studia v jednotlivých zemích, jak studium financovat, jak skloubit studium a práci a také, jaké možnosti nabízejí největší čeští zaměstnavatelé absolventům.

Svou účast na veletrhu magisterských programů si můžeš v klidu naplánovat z domova. Díky online registraci získáš přístup k plánovači programu, kde si zajistíš termíny osobních konzultací s vystavovateli, nebo rezervuješ místo na prezentacích, které tě zajímají. Kromě toho získáš i volnou vstupenku na veletrh! Pro neregistrované návštěvníky bude vstupné na místě 50 Kč.

Tak nezapomeň – v pátek 30. října tě čeká v Národní technické knihovně v Dejvicích nabitý den. Udělej první krok na cestě, po které chceš kráčet celý život!Během dne můžeš navšívit řadu prezentací odborníků na studium, vzdělávání nebo kariéru. Okruhy témat, která se budou otevírat:
• výběr vhodného studijního programu
• výhody a nároky studia v zahraničí
• financování studia
• možnost výměnných programů a stáží
• zaměstnatelnost absolventů a jak zvýšit šanci na úspěšný start kariéry
• zkušenost absolventů studia v zahraničí a jejich doporučení
• studium při práci – práce při studiu
Harmonogram doprovodného programu najdeš na www.master-and-more.cz.
Hodnocení


Související články


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/21126/ukacko_cz/www/wp-content/plugins/post-plugin-library/common_functions.php on line 174
  • zatím žádné

Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.