Mediální partnerství

UKáčko.cz je otevřené nejrůznějším formám spolupráce – jednou z nejvýznamnějších aktivit tohoto druhu je právě mediální partnerství. Zaměřuje se především na oblast studentských aktivit nebo akcí souvisejících s Univerzitou Karlovou, ale i jiné kulturní, společenské, vzdělávací a sportovní akce.

Ukázka použití banneru při propagaci festivalu Habrovka 2009

Foto: Martin Kolář (UK media)

Nejčastější formou spolupráce je vzájemné umístění odkazů (na UKáčko.cz v Kalendáři akcí), reklamní bannery na portálu a volné vstupy pro redaktory a fotografy UKáčka na akce, z nichž poté přineseme reportáž.

Součástí propagace je umístění PVC banneru s logem UKáčko.cz nebo plakátu v místě konání akce (viz foto vlevo). Dlouhodobé projekty a vybrané studentské aktivity podporujeme také umístěním stálého odkazu v sekci Doporučujeme.

Má partnerství nějaká omezení?

Zásadně neuveřejňujeme reklamní a PR články a to ani ve skryté podobě. Nepublikujeme články o čistě komerčních akcích bez relevance k UK a jejím studentům. Reklamní plochy ve formě bannerů poskytujeme pouze za podmínky, že nejsou již rezervovány pro reklamní kampaň jiných subjektů.

Pokud jste komerčním podnikem a/nebo chcete využít standardní formu bannerové reklamy, podívejte se na naši nabídku v sekci Inzerce (studentské a neziskové organizace mají výrazné slevy).

Při posuzování návrhů na mediální spolupráci klademe důraz zejména na společenský význam, prospěšnost, mimořádnost akce a relevanci k cílové skupině čtenářů. Vycházíme též z možností našich redaktorů a fotografů

Co pro to mám udělat?

Napište nám na ukacko(zavináč)ukmedia.cz svou stručnou představu o mediálním partnerství – co Vám může nabídnout portál UKáčko.cz a co naopak můžete portálu nabídnout Vy.