Medické půlení: párty pro dobrou věc

16. 2. 2015 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Zapít příchod nového semestru můžete už 26.2. v Retro music hall na Medickém půlení. Párty ve stylu Moulin Rouge se pojí s nadací Dobrý anděl, a tak kromě oslavování konce zkouškového mohou návštěvníci přispět i na dobrou věc.

Medické půlení pořádá již po čtvrté studentská organizace IFMSA. Akce vzniká každoročne ve spolupráci s nadací Dobrý Anděl, která pomáhá rodinám zasaženým rakovinou. „Jako i v minulých letech jsme se rozhodli spojit své síly s nadací Dobrý Anděl a prostřednictvím výtěžku z akce Medického Půlení přispět na dobrou věc,“ popisují organizátoři.

Nadace Dobrý Anděl podporuje pravidelnými měsíčními finančními příspěvky rodiny s dětmi, kde otec, matka nebo některé z dětí trpí rakovinou či jiným závažným onemocněním, v důsledku čehož se rodina dostala do finanční nouze. Dobrý Anděl je systém, pomocí kterého mohou desetitisíce dárců – Dobrých Andělů – relativně malými měsíčními částkami každý měsíc výrazně finančně pomáhat tisícovkám nemocných.

Letošní dresscode bude ve stylu Moulin Rouge. Akci odstartuje už v 17:00 MEDICAFE v Krásných ztrátách, kde si můžete dát kafe s proděkanem 3. lékařské fakulty doktorem Davidem Marxem. Hlavní program začne pak v 19:00 v Retro Music Hall. Hudbu budou po celý večer zajišťovat dýdžejové N’zim a Nimad a zahraje i kapela F R O M.

Součástí programu v Retru bude i Angels fashion show, kde se budou předvádět kousky z kolekce návrhářky Terezy Vu. K dispozici bude fotobox a návštěvníci si také mohou zasoutěžit o drobné ceny.

Lístek na akci stojí v předprodeji 80 Kč, na místě pak bude k dostání za 110 Kč. „Vybírání peněz jde hlavně z tržby za lístky, něco od našich sponzorů. Na nadaci Dobrý anděl jde vždy celý výtěžek z akce,“ popisuje Marie Slavíková z IFMSA. Více informací včetně míst, kde bude možné zakoupit lístky najdete na https://www.facebook.com/events/1003866429630121/Klíčová slova

,

Hodnocení


Související články


Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.