Miss UK se stala právnička Klára Biskupová, Múzou Michaela Buchtová z PedF

30. 11. 2013 Autor: Rubrika: Studentský život 2 komentáře/ů

Třetí ročník soutěže Miss UK zná své vítězky. Nejkrásnější dívkou zvolila porota studentku Právnické fakulty Kláru Biskupovou, která získala též titul Miss Internet. Za nejinspirativnější vybrali čtenáři Michaelu Buchtovou z Pedagogické fakulty a náleží jí tak titul Múza UK. Miss sympatie se stala Dominika Fousová z Farmaceutické fakulty.

Miss UK 2013 Klára Biskupová (Foto: Miss UK)

Miss UK je 21letá Klára Biskupová (na fotce vlevo), která studuje třetím rokem Právnickou fakultu. „Protože miluji zvířata, chtěla jsem se stát veterinářkou, ale vzhledem k mému smyslu pro spravedlnost a pořádek zvítězila Právnická fakulta,“ vysvětlila Klára. K účasti v soutěži ji přemluvily kamarádky. Kromě titulu Miss UK vyhrála i v kategorii Miss Internet Expresradia.

Múzou UK zvolili čtenáři portálu UKáčko.cz 20letou Michaelu Buchtovou, studentku oboru Český a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání na Pedagogické fakultě. Diváky si získala videem, v němž prokázala smysl pro humor a zároveň upozornila na některé problémy, které studenty trápí. Hlasovalo pro ni 505 lidí, 36 procent všech hlasujících.

Miss sympatie se stala 21letá Dominika Fousová z Farmaceutické fakulty v Hradci Králové. K výhře jí zřejmě pomohlo i to, že sama sebe považuje za „stoprocentní optimistku“ a tvrdí, že s úsměvem jde všechno lépe.

O třetím ročníku soutěže Miss UK i debatě kolem ní si můžete přečíst v aktuálním vydání časopisu Sociál, které vychází ve středu 4. prosince. V prodeji je za 20 Kč v Areálu UK Jinonice a v budovách FSV Hollar a Opletalova.

Oficiální fotogalerie z akce Miss UK 20132 komentářů »

 • Majo :

  Du blejt…

  reagovat

  Mainer

  Kam? Abych se přidal…

  reagovat

  3 prosince, 2013, 2.25

Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.