My to do vás nalijeme, říká v reklamě FSV. Trapas, říkají studenti

8. 11. 2012 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Fakulta sociálních věd bude letos uchazeče o studium opět lákat i reklamním videem. Zatímco loňský klip, ve kterém vystupovala řada osobností i studentů, sklízel převážně pochvalné reakce, letošní video vyvolalo spíše rozpaky.

Půlminutový klip vyrobila pro fakultu společnost Filmofon.cz. Reakce studentů jsou zatím převážně kritické. „Nechápu, proč se FSV hodlá prezentovat jako instituce, kde se do hlav studentů jen nalévají fakta a nějaké samostatné myšlení, projekty a jakákoli další aktivita ze strany samotného studenta se tady vůbec neřeší,“ napsal na oficiální facebookový profil fakulty Michal Bělka.

„Jestli má klip demonstrovat předměty, které se na FSV vyučují formou přednášek pro 600 studentů najednou v jinonické aule (a nejsou žádoucí ani dotazy k vyučujícímu), tak smekám, to se povedlo. Pokud ale takhle chcete prezentovat fakultu jako celek, je to trochu smutné,“ míní student.

Nový klip FSV:


Loňský klip FSV:

Co si o novém klipu a obecně prezentaci fakult myslíte vy? Napište do diskuse!Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.