Na Galavečeru FSV si studenti vychutnají kubánskou atmosféru padesátých let

17. 3. 2016 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

V pátek 18. března se uskuteční již čtvrtý ročník Galavečera FSV. Akce s názvem La Noche Cubana se ponese v kubánském duchu a bude zasazená do padesátých let.

Galavečer FSV 2016 (foto: Facebook)

Téma Galavečera určuje jak dresscode, tak i všechny ostatní detaily týkající se akce, jako je výzdoba, welcome drinky, občerstvení a zábava. V pátek se tedy hosté mohou těšit na tradiční kubánský rum nebo Cuba Libre. Občerstvení bude zajišťovat student Marketingové komunikace a PR Martin Škoda, který obstará tradiční kubánské speciality. Dresscode je móda padesátých let na Kubě.

Návštěvníci si budou moci zatancovat salsu, vychutnat si karibskou muziku i živá představení. Vystoupí například zpěvačka Marta Töpferová, hudební orchestr La Descarga, VJ Martin Cihlář nebo taneční skupina DanceDifferent.

Akce proběhne v DCS Klubu ve Vinohradské ulici. Večírek odstartuje oficiální zahájení ve 20:00, ale otevřeno bude už od sedmé hodiny. Kolem desáté hodiny se pak vyhlásí hlavní ceny v tombole, kde mohou návštěvníci vyhrát poukaz od cestovní kanceláře, zapůjčení automobilu Suberb, oblek na míru, nebo poukaz do TEPfaktoru (dobrodružná hra ve stylu pevnosti Boyard).

Galavečer navazuje na tradici reprezentačních plesů FSV, která byla před pár lety zrušena. Samotný nápad Galavečera FSV zrealizovaly dvě studentky oboru MKPR. Jde o tradiční společenskou událost nejen pro studenty a zaměstnance fakulty. Cílem akce je důstojné setkání studentů s pedagogy a pobavení se v jiném než akademickém prostředí.

Plánování Galavečera FSV je dlouhodobý proces, který začíná vždy už na začátku zimního semestru. Na organizaci se podílí dvacet lidí ze všech institutů FSV. Každý ročník měl téma zasazené do určitého období. Začínalo se dvacátými léty, letos to jsou léta padesátá „Příští rok se možná můžeme těšit na šedesátky, ale to je velká otázka,“ říká hlavní organizátorka Galavečera Barbora Havelková.

Další info najdete na Facebooku.

Anja VeremKlíčová slova


Hodnocení


Související články


Sdílej článek


Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.