Na Královské party propukne boj o titul krále UK

28. 3. 2012 Autor: Rubrika: Studentský život žádné komentáře

Již ve čtvrtek večer vypukne v klubu P.M. boj o korunu krále Univerzity Karlovy. Vítěz klání se svou družinou utká s vyslanci dalších vysokých škol o titul krále všeho studentstva na pražském Majálesu 4. května ve Stromovce.

„Proběhne celá řada soutěží jak pro kandidáty, tak pro samotné fanoušky a návštěvníky,“ uvádí za organizační tým Kateřina Syslová. Novému králi UK předá korunu jeho předchůdce Don Juan LXIX. a akci navštíví i historicky první Miss Univerzity Karlovy Lenka Volfová z Pedagogické fakulty.

Návštěvníci Královské party se kromě diváckých soutěží a kandidátských soubojů mohou těšit na vystoupení dvou univerzitních kapel Caktus a The Duffs. Večerem bude provádět moderátorská dvojice Adam Novotný a Standa Šefl.

Následovat bude celá řada akcí v měsíci dubnu, který organizátoři označili za Majálesový studentský měsíc. Jedná se například o festival Pavlač, který se odehraje na FSV UK, Okultění v K4 nebo Apríles ve Stromovce.Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.