Na Letní školu FHS se lze hlásit až do 10. července

5. 7. 2010 Autor: Rubrika: Fakulty žádné komentáře

Ještě několik dní se mohou studenti Fakulty humanitních studií hlásit na tradiční letní školu, která se letos koná koncem září v severočeském Svoru. Organizátoři pro velký zájem navýšili kapacitu a prodloužili lhůtu pro registraci.

Loňská letní škola FHS v rekreačním centru u Zbraslavic se vydařila. Jaká bude ta letošní?

Foto: Doris Weiglová pro UKáčko.cz

Akce s názvem „Letní škola pro starší a pokročilé studenty“ začne ve čtvrtek 23. září odpoledne a potrvá až do neděle 26. září. Místem konání je tentokrát Svor u Nového Boru v severních Čechách. Akce se i přes její název mohou účastnit všichni studenti včetně nastávajících prváků.

Kromě kulturních a sportovních aktivit čeká účastníky i výlet po okolí, připraven je též cyklus dobrovolných přednášek a diskusí s pedagogy FHS. Podle pořadatelů svou účast již potvrdili Zdeněk Pinc, Jan Sokol, Miroslav Hroch, Petr Pavlík, Miroslav Vaněk, Jaroslav Vančát, Zdeněk Kalva a Luboš Holan.

Kdo dá ve volném čase přednost sportu, může využít hřišť v areálu umožňujícím hrát například volejbal, fotbal, basketbal, softball, ale nechybí ani stůl na pingpong a k dispozici je i horolezecká stěna. (Více v článku Studenti FHS oživili letní školu, podrobnější informace a návod k přihlášení najdou zájemci na stránce sdružení Studenti FHS.)Napište komentář

Pište prosím slušně a k tématu článku! Odesláním komentáře souhlasíte s těmito pravidly diskuse, nevhodné příspěvky budou odstraněny. Pokud se Váš komentář neobjeví hned, neodesílejte jej znovu, z důvodu cachování se může Váš komentář objevit až s menší prodlevou po odeslání.